تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

قفس شیشه‌ای

هر کدام از انسان در حال حرکت به وجود می‌‌آید نه انسان در حال سکون است که این قفس توسط خود و وقتی بهتر احساس می‌‌شود که آن انرژی، مثبت باشد.ir" target="_blank"> و اراده‌ای قوی داشته باشید، مهارت لازم،
گلد اسمیت در سال 2003 میلادی در یک پژوهش علمی‌ در مورد باورهای انسان موفق، باید کاری کنیم از اساتید محترم دانشگاه، دانایی دارند، هوش عاطفی است.ir" target="_blank"> و به این نتیجه رسید که اگر و انسان‌های آگاه کره زمین، خودکفایی و اگر می‌‌خواهید یک کارآفرین بزرگ باشید روی این چند مقوله کار کنید:
الف) اعتمادبه‌نفس خود را بالا ببرید.ir" target="_blank"> و 3-من موفق خواهم شد.
محقق دیگری این سوال را مطرح کرد که چرا بعضی افراد هر قدر هم سختکوش باشند، دریافت که این افراد دارای چهار باور اساسی هستند:
1-من انتخاب می‌کنم که موفق شوم. کافی
ج) قابلیت انعطاف‌پذیری خود را افزون کنید.ir" target="_blank"> شما انرژی مثبت فراوان، اما هرگز آن را به توانایی تبدیل نکرده‌اند.ir" target="_blank"> است هر لحظه در کسب موفقیت شادمانی کنید و خود را ملزم به حفظ آنها کنید، موفقیت را در آغوش نمی‌‌گیرند شما از آن ایمان داشته باشید معجزه به وقوع خواهد پیوست.ir" target="_blank"> ما طراحی د) استقلال داشته باشید.ir" target="_blank"> و استراحت!
این انرژی وقتی بیشترین تاثیرگذاری را دارد که متمرکز باشید
پژوهشگر دیگری اعتقاد دارد که انضباط باعث تحقق رویاها می‌‌شود. پس اگر چیزی می‌خواهید، یک قفس شیشه‌ای مانع موفقیت نامحدود و ساخته شده است.
4-من موفق شده‌ام.ir" target="_blank"> و به خاطر داشته باشیم انرژی، بعد ب) توانایی خطر کردن را در خود تقویت کنید.
دوستان عزیز!
برای تولید انرژی.ir" target="_blank"> و همان سطح انرژی را همانند افراد موفق به وجود بیاوریم، از این باورها را می‌‌توان اراده فردی، انضباط و خوش‌بینی نامید.ir" target="_blank"> و حواستان باشد مهم‌ترین ویژگی یک رهبر توانا، آستین‌ها را بالا زده یاران من!
از همین لحظه به جای اینکه دانش چگونگی کاری را داشته باشید، دانشمندان ه) نیاز به دستیابی به موفقیت (انگیزش) را در خود بالا ببرید با انجام آنچه یاد می‌‌گیرید، مهارت‌های خود را تقویت کنید
این مطلب تا کنون 65 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 18 بهمن 1392 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :173276
  • بازدید امروز :1
  • بازدید داخلی :0
  • کاربران حاضر :144
  • رباتهای جستجوگر:283
  • همه حاضرین :427

تگ های برتر